O nas

logoOrganizatorem Festiwalu Muzyki Fryderyka Chopina jest Sulechowski Dom Kultury im. Fryderyka Chopina w Sulechowie. 

 

 

 

Osoby pracujące przy FMFC:

DSC_0002aTomasz Furtak – Dyrektor Festiwalu Fryderyka Chopina

Dyrektor Sulechowskiego Domu Kultury od 14.02.2005r. Swoimi działaniami doprowadził do transformacji placówki kulturalnej w profesjonalną, dynamiczną instytucję, realizującą przedsięwzięcia na bardzo wysokim poziomie. Jako dobry menadżer, sprawnie zarządza jednym z największych i najnowocześniejszych kompleksów kulturalnych w województwie. Konsekwentnie dąży do rozszerzenia oferty placówki, nawiązując współpracę z lokalnymi środowiskami oraz instytucjami z kraju i zagranicy.

 

dg_fotoDaniel Grupa – Szef Artystyczny Festiwalu Muzyki Fryderyka Chopina

Z powołania kompozytor, z wyboru pianista. Jest autorem muzyki do filmów: „Dzień w którym umrę” (reż. G Lipiec) oraz „Zagubieni w Celuloidzie” (reż. W. Sikora). Współpracuje z wieloma polskimi Artystami, a od 2011 roku na stałe z Anią Wyszkoni jako pianista w Jej zespole. Prowadzi bloga o swoich pasjach na www.goramuzyki.pl

 

 

 

1

Krzysztofa Gonciarz –  Sekretarz Festiwalu Muzyki Fryderyka Chopina w Sulechowie. Historyk, w Sulechowskim Domu Kultury prowadzi Izbę Regionalną oraz Punkt Informacji Turystycznej. Współpracuje z lokalnymi  mediami. Jest administratorem strony internetowej SDK.

 

 

 

 

wkWiesława Komada – Członek ISME (Międzynarodowe Stowarzyszenie Wychowania Muzycznego). Współpracuje z Festiwalem Chopinowskim w Dusznikach Zdroju, z Festiwalem Barwy jesieni w Antoninie. Rzeczoznawca podręczników szkolnych do muzyki przy MEN – sekretarz Olimpiady artystycznej woj.lubuskiego. Od 2009 roku współpracuje przy organizacji Festiwalu Muzyki F. Chopina w Sulechowie.

 

 

 

abAleksander Bakinowski – Fotograf, członek Lubuskiego Towarzystwa Fotograficznego. Dokumentuje wszystkie edycje Festiwalu Muzyki Fryderyka Chopina od 2009r. a także inne imprezy organizowane przez Sulechowski Dom Kultury.